Profilimiz

Elektromekanik mühendislik ve müteahhitlik alanlarında faaliyet gösteren SEGATECH, temellerinin atıldığı 2002 yılından bu yana, kaliteden ödün vermediği projeleri, deneyimli ve dinamik kadrosu, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan anlayışı ile kısa sürede sektörün aranan firmalarından biri haline gelmiştir.

SEGATECH; ulusal ve uluslararası alandaki iş tecrübesi, başarılı mühendislik çözümleri ile alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, iş merkezleri, konut projeleri, endüstriyel tesisler ve telekomünikasyon projeleri gibi birçok nitelikli yapının Elektromekanik mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmiş, modern yönetim anlayışı ve vizyonu ile güvenilir bir iş ortağı olduğunu kanıtlamıştır.

Tescilli şirket adı: Segatech Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Kuruluş tarihi: 18.12.2002

Kayıtlı olduğu şehir / ülke: İstanbul / Türkiye

Ticaret odası sicil no: 487904

Vergi dairesi: Anadolu Kurumlar

Vergi numarası: 7580280756

Merkez ofis adresi: Küçük Çamlıca Üçpınarlar Cad. No : 20 34696 Üsküdar / İstanbul

Telefon: 0(216) 428 00 41

Faks: 0(216) 428 00 44

Resmi internet sitesi: www.segatech.com.tr

E-Posta: info@segatech.com.tr

Kep adresi: segatechmuhendislik@hs01.kep.tr

gg
Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.