İnsan Kaynakları

SEGATECH; çağdaş ve stratejik İnsan Kaynaklarının uygulanmasına, deneyimli ve dinamik çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerinin tamamlanmasına, rasyonel, sağlıklı, güçlü hedefleri ve değerleri olan, ekip çalışmasının önemine inanan, başarısını geleceğe taşıyabilecek doğru insan kaynağının oluşturulması ve sürekliliğinin sağlanmasına özellikle önem vermektedir.

Amacımız, en yetkin adayları işe alarak, onları eğitmek ve ihtiyacımız olan bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır. Hedefimiz, uluslararası standartlardaki İnsan Kaynakları politikalarını uygulayarak, çalışanlarımızın kurumumuza güven duyacağı ve mutlu olacağı bir iş ortamı yaratmaktır.

PARLAK BİR GELECEK İÇİN SEGATECH

ik
CV YÜKLE
YÜKLE
Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.