Başkan’ın Mesajı

Yola çıktığımız 2002 yılından bu yana inovatif, mükemmeliyetçi, müşteri odaklı çözümler sunmayı öncelikli hedef edinmiş yapımız, kaliteli ve etik mühendislik anlayışımız bizleri müşterilerimizin uzun yıllar birlikte çalışmayı arzuladığı, güvenilir bir iş ortağı haline getirmiştir.

SEGATECH, hem Türkiye’de hem de dünyada birçok projeyi başarıyla tamamlayarak, elektromekanik taahhüt sektöründe hızla sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Bugüne kadar gösterdiğimiz performansla, modern yönetim anlayışı ve vizyonumuzla, doğaya ve insana saygı temelinde projeler geliştiren, güçlü mühendislik ve teknoloji altyapısına sahip yapımızla sahip olduğumuz itibar ve başarının sürekliliği için, takım arkadaşlarımızla birlikte, ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden çalışıyor ve geleceğe doğru yürüyoruz.

Bizleri hep daha iyiye ve ileriye taşıyan müşterilerimize, çalışanlarımıza, karşılıklı güven duygusu ile iş birliği geliştirdiğimiz tedarikçi ve taşeronlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, hep birlikte SEGATECH’i bir dünya markası yapacağımıza yürekten inanıyorum.

Saygılarımla,

İsmail Şendil

Elektrik Mühendisi

Segatech Yönetim Kurulu Başkanı

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.